SCHINDLER SEKO ARCHITEKTI
vše na svém místě

– originální architektura
Na každé zadání hledáme osobitou odpověď – proto se naše projekty vzájemně odlišují. Vždy jsou ale soudobou architekturou, založenou na racionálním a kontextuálním konceptu.

– efektivní řešení
Návrhy z našeho ateliéru se kromě účelného prostorového a provozního uspořádání vyznačují také velmi dobrými technickými parametry. Sledujeme optimální poměr mezi cenou a výkonem – klienti investují své prostředky pouze do smysluplných věcí.

– profesionální služby
Náš tým dbá o vysokou kvalitu práce po celou dobu zakázky – od stanovení konceptu přes detailní zpracování projektu a jeho projednání až po dozor na samotné stavbě. Díky úzké spolupráci různých profesí si poradíme se vším, co s architekturou souvisí.

Historie
Architektonické studio Schindler Seko architekti založil v lednu 2012 německo-český architektonický tandem Jan Schindler a Ludvík Seko. Navázali tak na třináctiletou autorskou spolupráci v rámci ateliéru 4A architekti, jež spoluzakládali. Během tohoto období se oba autorsky podíleli na mnoha zajímavých projektech rezidenčních a kancelářských objektů, stejně jako obchodních a hotelových center, a to nejen v rámci České republiky, ale i v zemích Evropské unie.
Dvacetičlenný mezinárodní tým Schindler Seko architekti nabízí komplexní služby architektů a inženýrů: od vyhodnocení investičního záměru, přes tvorbu konceptů, až po celkový návrh stavby včetně interiérů. V rámci našich služeb zajišťujeme územní rozhodnutí a stavební povolení, detailní návrhy tendrové a prováděcí dokumentace s autorským dozorem během stavby a finální zajištění kolaudačního rozhodnutí. Mezinárodním i lokálním investorům nabízíme znalost místního prostředí a know-how v rámci Evropské unie, především pak v německy hovořícím teritoriu.